Автор Тема: Как становятся берейторами?  (Прочитано 50668 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн lara

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1663
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #144 : Апрель 08, 2011, 08:46:38 »
Как выучить украинский чтобы нормально жить в Украине?

...я смогу помочь вам с немецким, английский, турецким или ивритом
С вашим большим опытом в изучении языков не смочь ответить на такой простой вопрос?.. :scratch:


Оффлайн Asja

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9974
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #145 : Апрель 08, 2011, 10:02:21 »
Как выучить украинский чтобы нормально жить в Украине?

...я смогу помочь вам с немецким, английский, турецким или ивритом
С вашим большим опытом в изучении языков не смочь ответить на такой простой вопрос?.. :scratch:

Было бы желание ;) Не выдержала, сорри за оффтоп много-много раз :unsure:

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #146 : Апрель 08, 2011, 10:57:39 »
Божий дар - це руки стаканчиком, яєшня - міцна невимушена посадка. :sarcastic:
"Псується посадка" - це лікті відтопирені, від трензеля до ліктя не пряма лінія, руки нижче холки, схилена голова, спина "горбокоником" :sarcastic: (ну конкуристів згадайте). І це все не в одній людині! :hehe: Якщо мені зараз доведуть із прикладами, як ці параметри впливають на безпеку сидіння-їздіння і заїздки коней і як, дотримуючись цих параметрів, полегшується і покращується робота саме коня - тоді я погоджусь із тим, що всі берейтори, у яких відтопирені лікті - неучі і бездарі, яким не можна довірити коня. :max:

Оффлайн Asja

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9974
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #147 : Апрель 08, 2011, 11:17:43 »
И всё-таки не выдержала, хотя не хотела сюда влазить.
Оттопыренные локти и отсутствие прямой рука-повод ведут к неправильному воздействию на рот молодой лошади. К этому, кстати, добавляется ещё обычно и кисть вовнутрь. С таким арсеналом рука априори не будет мягкой.
Заваливание вперёд - грузится перед лошади. О каком правильом балансе может идти речь? Как эту лошадь берейтор в такой чудо-посадкой поднимет потом? Как будет подводить зад или напрыгивать?
Руки ниже холки - всё время что-ли?! На молодой лошади, да и на любой вообще-то, но на молодой особенно, рука должна быть живой. И при надобности может и опустится ниже холки. Но не всю жизнь же так ездить потом :hehe:
 Опущенная вниз голова, согнутая спина - это и корпус вперёд, в большинстве случаев.
И по поводу конкуристов - у хорошего конкуриста и посадка тоже правильная. Посмотрите на стартах на тех, кто в призах обычно - отлична посадка у людей. А то, что у нас куча народу едет косо и криво, это ж не повод говорить, что это норма ;)
Длительная работа без тренера пагубно влияет на посадку не особо устоявшегося всадника. А берейторами у среднего уровня ЧВ работают у нас обычно не супер-пупер спортсмены, прямо скажем. Вот и всё. Это не из-за работы берейтора у них посадка такая, это берейторы у нас такие :hehe:

Оффлайн lara

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1663
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #148 : Апрель 08, 2011, 11:18:41 »
+1.
Якщо мені зараз доведуть із прикладами... - тоді я погоджусь із тим, що всі берейтори, у яких відтопирені лікті - неучі і бездарі, яким не можна довірити коня. :max:
Хто ці всі "у яких відтопирені лікті"? Теж хотілося б прикладів :hehe:.

Оффлайн Asja

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9974
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #149 : Апрель 08, 2011, 11:21:35 »
Якщо мені зараз доведуть із прикладами... - тоді я погоджусь із тим, що всі берейтори, у яких відтопирені лікті - неучі і бездарі, яким не можна довірити коня. :max:
Хто ці всі "у яких відтопирені лікті"? Теж хотілося б прикладів :hehe:.

Вот-вот. Так можно вообще договорится о том, что посадка эт вообще фигня, она никому не нужна. Зачем же все ей учат и учатся? Кстати, от парочки умников, работающих по сей день берейторами я такое высказывание тоже слышала :glare:

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #150 : Апрель 08, 2011, 11:34:48 »
Нє, ну отак почитаєш - усе правильно кажуть. :max:
І на змаганнях усі приблизно так, як треба, і сидят. Навіть ті, які під час роботи "врозкорячку". :hehe: Але все одно, "робоча" і "змагальна" посадки різні. Коли ти виїхав на змагання - ти уже не працюєш коня, не опускаєш йому голову, не борешся зі свічками - все, що міг, ти зробив дома. А тут "сядь, розслабся і отримуй задоволення" :hehe:
Ясно, що такою посадкою, особливо якщо це все в одну людину упихати :sarcastic:, коня на ВП не виїздиш. Тому і розрізняють берейтора, тренера, спортсмена, а не все в одному, ще й щоб коня підкувати міг. :sarcastic:

Оффлайн Asja

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9974
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #151 : Апрель 08, 2011, 11:49:24 »
Скажений_Равлик, я  добре до Вас ставлюся, але в Вас досить дивний підхід и дивне уявлення щодо берейторів, спортсменів та питаннь посадки. Я вже не кажу про то, що на змаганнях ну ніяк не може бути "розслабився і отримуєш задоволення".
І Ви реально можете припустити, що людина на тренуванні їздить з однією посадкою, а на змаганнях зовсім інша раптом бах і з'явитсья? :8): Правильна посадка вона або є, або її немає. И все :pardon:
А то, що людина працює по різному кормпусом и руками під час роботи та реагує на різні ситуациї, не свідчить про те, що в неї погана посадка. Не плутайте, будь ласка, "грешное с праведним" :hehe:

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #152 : Апрель 08, 2011, 17:41:45 »
Asja  Ну чого я не можу побути тролем?  :madgirl:Ну хоч цуцуть! :sarcastic:

Цитировать
А то, що людина працює по різному кормпусом и руками під час роботи та реагує на різні ситуациї, не свідчить про те, що в неї погана посадка. Не плутайте, будь ласка, "грешное с праведним"

Ну ні, де ви бачили на змаганні людину, яка "по різному працює корпусом і руками"? На змаганні вона сидить істуканчиком, таке враження, що кінь сам біжить, а людина нічого не робить. :hehe: Ось це ідеальна посадка. А "робоча" посадка - якраз реагувати на різні ситуації і доводити коня до стану "сам біжить" усіма правдами і опущеними руками. І якщо берейтор на змагання не виїзджає - то і показувати "істуканчика" йому не треба. (Ну і не на всіх конях вийде. :sarcastic:) Хоча він це чудово вміє. Ну, якось так я це розумію. :pardon:
Звісно, якщо зібрати "руки врозкорячку, спина бубликом вперед, голова нахилена" і припустити, що так весь час - то вийду я, а не середній берейтор. :sarcastic: Але ж я і не претендую на "зіпсовану" посадку, бо немає що псувати. :glare:

Цитировать
Я вже не кажу про то, що на змаганнях ну ніяк не може бути "розслабився і отримуєш задоволення".

І якщо придиратись до слів, то це була іронічна метафора. :max: Малось на увазі, що ніяких "вправлянь" мізків оленям та іншим сумнівим і несвідомим елементам уже не треба. :hehe:

Оффлайн Asja

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9974
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #153 : Апрель 09, 2011, 07:35:53 »
Посадка має бути живою завжди. І вона є живою, просто Ви поки що цього не помічаєте. Поїздіть ще пару років верхи, подивіться побільше змагань, але уважно і Ви це побачите. "Істуканчиком" неможливо сидіти. Жодна лошадь сама не біжить, сама не стрибає. І на змаганнях буває дуж багато різних несподіванок ;)

Оффлайн Адажио

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9882
  • мудрый ничего не делает против своей воли
    • Просмотр профиля
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #154 : Апрель 09, 2011, 12:54:35 »
По работе с лошадью сидит порой по -всякому,мне,сегодня ,чтобы помочь Банкету понять,что от него хотят пришлось пару раз утрированно назад сесть,потом,когда он понял,что к чему-сесть нормально....в то же время хорошая посадка-это ВСЕ..без нее ни туда и не сюда....

Timbuktu

  • Гость
Re: Как становятся берейторами?
« Ответ #155 : Апрель 09, 2011, 13:49:14 »
В мене таке враження, що ми всі говоримо про одне, але різними словами. Моя думка (яку я, втім, нікому не нав'язую) така:
- рядовому берейтору переважно доводиться працювати не ідеально виїжджених коней (рядовому берейтору, облишмо виняткових берейторів, які працюють під пильним оком Гала, Бехтольсхаймерів, Балкенхоля і т.д. Зрозуміло, що туди потрапляють кращі з кращих. На них варто рівнятися, але за "середнє арифметичне" їх брати не варто);
- на умовно "поганих" конях часто доводиться сидіти не зовсім так, як ти сидів би на змаганнях (і нехай не вводить в оману слово "сидіти", бо я маю на увазі скоріше поставу рук і голови, яка страждає в першу чергу, а не попу, корпус і ноги);
- погані звички (в тому числі - тримати руки трішечки не там, схиляти голову трішечки не туди і т.п.) швидко виробляються, і позбуватися їх дуже важко. Багато вершників знають про недоліки своєї посадки, і завдяки самоконтролю можуть поставити всі частини тіла на належні місця))), коли кінь біжить добре і дозволяє це зробити. Але в моменти, коли людина концентрується на роботі і на мить втрачає самоконтроль, одразу вилазять "косяки".