Автор Тема: Депутатське звернення до ФКСУ. Сбор подписей.  (Прочитано 50676 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Нет, Олег, то к чему вы придрались - не ТРЕБОВАНИЕ, а ПРЕДЛОЖЕНИЕ. И нигде нет прямых обвинений депутата в адрес Пилипенко, только косвенные и то возможно, а их нереально выдрать из контекста, потому что излагаются факты, а косвенные обвинения - сам фон, если так можно выразиться. То есть, что-то чувствуется, но конкретно не к чему придраться. Поэтому, письмо хорошее, и спасибо вам, но оно ну ... ошибочное, что ли.


Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Ставлю свій підпис - Бєлікова Катерина Володимирівна.
Ступінь магістра зооінженерії (спеціалізація - конярство) отримала в 21-річному віці, І розряд з кінного спорту (інше забрало навчання), нині провідний зоотехнік найкращого в Україні зоопарку. Теж вирісла на конюшні. Що таке жорстоке поводження з тваринами - дуже часто бачила, це потрібно жорстоко припиняти!!!

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Чтобы в наше отсутствие не превратить эту тему в свалку, временно её закрываем. Если кто-то хочет оставить свой комментарий по теме - пишите мне в личку, я его потом размещу...

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Пока тема была закрыта, под обращением подписались следуещие пользователи:
Klepa
SpazierenreiteN
Frolep
favora   

Всем спасибо!

Оффлайн Dofina

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 11061
  • Зная ваши ценности нет желания вам нравиться.
    • Просмотр профиля
Подписываюсь.

Оффлайн kvikky

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 183
    • Просмотр профиля
 :za:

Оффлайн bettel

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1287
  • Думай,что говоришь, когда говоришь то, что думаешь
    • Просмотр профиля
за

Оффлайн Gold-fish

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 1
    • Просмотр профиля
Я за! Люди, которые избивают и калечак животных, тем самым повышая свою самооценку, заслуживают на общественное призрение. С ними нужно повторить всё то, что они причиняли другим!

Оффлайн rom_sk

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 2
    • Просмотр профиля
 Читаю і дивуюсь ще і ще раз!
Не можу не погодитись із дописом pasage! - А він ПРАВИЙ!
Шановний пане Зварич, шановні професіонали і любителі кінного спорту та відпочинку, я не буду захищати М. Пилипенка, - я навіть не знайомий з ним! Мене обурює зміст звернення пана народного депутата! Цитую: "Звернутись до правоохоронних органів з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності винних у смерті коня: берейтора, власників, ветеринарного лікаря та відповідальних осіб конюшні, де утримувався кінь Флірт та здійснювалась робота з ним;" - А що вину берейтора доказано судом?! А чому до кримінальної відповідальності мають бути притягнуті власник коня, ветлікар???
Так, винні мають бути наказані! Але вину потрібно ще довести, - а може це був нещасний випадок, - від нього не застрахований ніхто!!!
мене обурює цинізм пана Зварича - чому він, як народний депутат України, так палко ігнорує статтю 62 Конституції України, норми ККУ???
Вірю, що його громадянська свідомість, як чоловіка, котрій подарував своїй дружині коня, не дозволяє промовчати!
Але моя громадянська свідомість, як пересічного, а може і не пересічного громадянина, не дозволяє теж промовчати і ЗАПИТАТИ у ВАС ВСІХ, і пекршу чергу РОМАНА МИХАЙЛОВИЧА - як Ви всі могли так довго споглядати  на знущання над тваринами з боку М. Пилипенка? - виходить ви всі співучасники вбивства коня Флірта (як свідчить у своєму зверненні Р. Зварич)!!!
Чому Роман Михайлович не пише депутатські звернення з приводу вбивства прапорщика МВС майбутнім дипломатом Сергієм Калиновським, - загинуло дві людини, маленька дочка залишилась без батька, дружина без чоловіка, осиротіли батьки прапорщика...??? Де депутатські звернення та запити з приводу афери "Еліта-Центр", запити щодо бійки Луценка і Черновецького??? Я можу ще сотні подібних фактів навести!!! Де громадянська свідомість пана Зварича???
Чому він представив свій диплом про освіту в Секретаріат Президента, і не представив громадськості??? - Що це за такий секретний диплом???
Ця людина стала символом ганьби  депутатського і урядового корпусу! (А хто суддя то???)
В яких умовах живуть їхні коні, а в яких умовах перебувають десятки дітей-сиріт в інтернатах???
Скільки коштують конюшні, коні, амуніція для них, послуги берейторів, ветлікарів...???
Схаменіться люди, - відкрийте свої очі, думайте не тільки чиїмись грошами та гонорарами, - думайте серцем і душею!
Огляніться довколо себе, не будьте як ті мули вперті!
Дотримайтесь процедури "бичування" М. Пилипенка, і не забувайте що кожен з вас може опинитись на його місці, кожен з вас може стати депутатом, кожен з вас має своїх дітей, кожен з вас повинен бачити не тільки дорогих коней в супердорогих стійлах, але й очевидні речі - зубожіння народу, епідемію ВІЛ/СНІДУ, туберкульозу, процвітання торгівлі людьми і проституції...
P.S. Не впевнений, що модератор розмістить цей мій допис. Готовий до відкритої дискусії з Р. Зваричем так і з  іншими представниками громадськості.
Роман
rom_sk@bk.ru

Алльо:)

  • Гость
(реплика на 10 мин!)

Де депутатські звернення та запити з приводу афери "Еліта-Центр", запити щодо бійки Луценка і Черновецького??? Я можу ще сотні подібних фактів навести!!! Де громадянська свідомість пана Зварича???
rom_sk, Ви праві на всі 100%! :rolf:
А ще Вам по секрету: Зварич пише про загиблого від людської жорстокості коня і в той же час не написав жодного депутатського звернення щодо глобального потепління на землі і неправильно визначеної точки шифрування на еліптичній кривій!


Не можу не погодитись із дописом pasage! - А він ПРАВИЙ!
  :rolf: для чого Вам нік rom_sk , якщо pasage читався зовсім нормально?

Fabiola

  • Гость
Цитировать
кожен з вас повинен бачити не тільки дорогих коней в супердорогих стійлах, але й очевидні речі - зубожіння народу, епідемію ВІЛ/СНІДУ, туберкульозу, процвітання торгівлі людьми і проституції...

В принципі як з чужою точкою зору я з Вами згодна, нічого не буду казати,але оце...Роман,вибачте,ми знаходимося на сайті присвяченому коням і кінному спорту, а не проблемам людських взаємовідносин чи медичному порталі присвяченому Чумі 21 століття...Давайте писати по темі... Я не проти, що дані проблеми теж повинні вирішуватися, обговорюватися, але мабуть не тут...як пов'язана проституція із жорстоким знущанням коней?... :glare:...Не подумайте, що особисто я окрім коней нічого і нікого не бачу, я просто вважаю недоречним саме в цьому форумі підіймати ці питання...нам і без них є за шо сперечатися :yes: :glare:...

Та й особисті відомості щодо Романа Зварича теж прозвучали якось не в тему...Давайте зараз накинемося ще й на нього...Там, звичайно, є за шо ... Але мова іде не про політику,не про бійку Луценка і Червонецького, а про померлу тварину...

І на останок
Цитировать
А що вину берейтора доказано судом?!
Для того все і робиться,щоб саме цей суд і відбувся...щоб була встановлена справедливість...якщо вони не винні ... а якщо виніі, щоб послугувало уроком не тільки їм,а й іншим людям...зокрема всім,хто хоч в якійсь мірі наказує коня...може ми тоді будемо попередньо думати, коли наступного разу піднімемо на коня руку з хлистом - чи дісно він на це заслуговує :glare:

З повагою до Вас та Вашої точки зору, Марія

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Нагадало "сам дурак"  :yes:.

Взагалі, цікавий феномен. Коли людини особисто торкається якась проблема, вона бігає - по депутатах, по журналістах, по кабінетах і т.п. І їй не обов"язково допомагають, але й не завжди ніхто не переймається, правда ж?

Але, коли треба "пагаварить", то депутати - поголовно казли, а журналісти - продажна жовта преса.

Думка правильна, за депутатів, які не опікуються сиротами, хоча, це не доведений факт, що Зварич не опікується. Ну а бізнесмени, які не платять податки, лікарі, які за хабарі не дають адекватного лікування, міліція, за якої "в тюрмі сидят чесні люди" (с), бо злочинці відкупаються?
Світ такий і люди в ньому такі. Аби він був хоч трохи справедливіший, треба робити малесенькі справи, особисто. Кожен в тих обставинах, в яких він є. І всі люди хочуть робити добро, які б вони не були. І депутат, і бізнесмен, і я, і ви, і злощасний Пилипенко також хоче, і він добро комусь робить, бо він людина.

Ну що я вам азбучні істини говорю? Є у мене 100 доларів щомісяця. І я можу їх на коня дати, якого вбьють. Або на дитину, яка помирає від раку. Або собі щось купити. Або бабці старенькій. Або своєму берейторові зарплатню підвищити. Так що - будемо розбирати мій моральний облік, якщо я піду котримось одним шляхом, а іншими не піду? Так і ви з цим депутатом.

ІМХО