Автор Тема: Волонтер,помічник,бартер  (Прочитано 35393 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Волонтер?
« Ответ #36 : Январь 28, 2013, 19:41:49 »
Оксана вже була в нас на конюшні, і не раз. Просто, можливо, їй цікавіше на іподромі, так набагато більше людей-коней. Чи це я погано кликала?  :unsure: Виправляюсь  :yes:
Оксана, скільки можна тебе кликати до нас?  h:hi:  Ти ж знаєш, що я завжди рада тебе бачити  :yes: Свинючки вже скучили за тобою  :hehe:


Оффлайн Джесса

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 25
    • Просмотр профиля
Волонтер?
« Ответ #37 : Январь 28, 2013, 19:50:44 »
я також ніби волонтер. точніше поки плутаюсь під ногами. Та надіюсь що скоро буду більш самостійною, h:DD

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Волонтер?
« Ответ #38 : Январь 28, 2013, 19:52:37 »
я також ніби волонтер. точніше поки плутаюсь під ногами. Та надіюсь що скоро буду більш самостійною, h:DD
Ну, от, беремо Оксану - і велкам до нас знайомитись  :yes: Можна з тортиком, чаєм-кавою я завжди напою  :yes:  Ну, і яблучка-морквочку для коників  ;)
Щоби тут більше не оффтопити - всі пропозиції чи питання до мене особисто прийму в ЛС  h:hi:

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Волонтер?
« Ответ #39 : Январь 28, 2013, 19:56:29 »
Оксана вже була в нас на конюшні, і не раз. Просто, можливо, їй цікавіше на іподромі, так набагато більше людей-коней. Чи це я погано кликала?  :unsure: Виправляюсь  :yes:
Оксана, скільки можна тебе кликати до нас?  h:hi:  Ти ж знаєш, що я завжди рада тебе бачити  :yes: Свинючки вже скучили за тобою  :hehe:
На іподромі зараз навпаки - затишшя... Після КСК "Гранат" вашими свинючками мене вже не заманиш  :sarcastic:

Оффлайн Джесса

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 25
    • Просмотр профиля
Волонтер?
« Ответ #40 : Январь 28, 2013, 20:00:51 »

Milady дякую за запрошення. та я вже знайшла кому заважати. діймати запитаннями і плутатись під ногами. теж є чимало свинючок які хочуть уваги. а найбільш наша королева блондинка. :hehe:

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Волонтер?
« Ответ #41 : Январь 28, 2013, 20:03:02 »
Оксана, тоді треба конкретніше писати - хочу бути волонтером на КСК "Гранат"  :sarcastic:

А якщо брати теорію, погоджуся з думкою багатьох відписувачів - найкраще навчити волонтера "з нуля". Тоді, правда, не буде кого звинуватити, крім себе, що волонтери неправильні  :hehe: 
Я, наприклад, задоволена всіма мною обученими помічниками  :yes:


Milady дякую за запрошення. та я вже знайшла кому заважати. діймати запитаннями і плутатись під ногами. теж є чимало свинючок які хочуть уваги. а найбільш наша королева блондинка. :hehe:


Так я ж в гості запрошую на чай-каву, а не свинючок чистити  :sarcastic: А то з більшістю львів"ян я давно знайома, а з Вами - ні  :(

Оффлайн Джесса

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 25
    • Просмотр профиля
Волонтер?
« Ответ #42 : Январь 28, 2013, 20:07:04 »
а я була у вас в гостях. просто Ви мене напевне не пам"ятаєте. ;) Але обовьязково ще  зайду!!!

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Волонтер?
« Ответ #43 : Январь 28, 2013, 20:08:32 »
а я була у вас в гостях. просто Ви мене напевне не пам"ятаєте. ;) Але обовьязково ще  зайду!!!
Ну, воооот... Значить, треба нагадати про себе   :yes:
Заоффтопили Оксані всю тему   h:blush

Оффлайн Оксанка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 200
  • Ніколи не здаюсь!
    • Просмотр профиля
Волонтер?
« Ответ #44 : Январь 28, 2013, 20:13:24 »
Оксана, тоді треба конкретніше писати - хочу бути волонтером на КСК "Гранат"  :sarcastic:

Це бажання збулося  :yes: Тему відкрила не для пошуку, а так просто для загального розвитку взнати наскільки я безнадійна :)

Оффлайн Г@р@ж

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5449
    • Просмотр профиля
Волонтер?
« Ответ #45 : Январь 28, 2013, 20:18:15 »
Как ЧВ, если честно, смысла в волонтерах не вижу никакого, потому что самой мне все сделать легче, быстрее и безопаснее.
И вообще считаю, что там, где есть частные лошади и люди платят за профессиональный уход за своими лошадьми, волонтеров и близко не должно быть. Это как волонтеры в детской больнице или в школе. Сильно кому-то понравится, чтобы их ребенка лечили или учили волонтеры?

Оффлайн Texs

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3158
  • Без любви к ним ,жизнь будет не полной.
    • Просмотр профиля
Волонтер?
« Ответ #46 : Январь 28, 2013, 20:19:47 »
Milady самому воспитывать и учить волонтеров конечно может дело и неплохое. И в общем то как научиш ,так и будет. НО. есть и вторая сторона медали. береш ты человека. Знание которого равняются "0" , учиш чистить. кормить, убирать, гулять, седлать, ездить. И т.д и т.п. Тратиш свое время. силы. знание. и когда человек уже практически самостоятелен он вдруг решает что ему где-то интересней. где-то лошади другие(краше. породней, или их просто больше) и уходит. И ты думаеш. Во дура то.Столько сил вложила в этого человека (волонтера), дала своих лошадей чтоб человек ездил. моционил и что получила взамен? Посему с волонтерствами теперь очень акуратна.То биш не беру.

Оффлайн Milady

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3512
    • Просмотр профиля
Волонтер?
« Ответ #47 : Январь 28, 2013, 20:22:32 »
Да ладно, це ти безнадійних не бачила  :sarcastic:  З тобою як раз все добре  :yes:

Просто багато кому лінь навчати людей, або немає потреби в волонтерах... Але на кожний товар є свій покупець  ;)
У Львові, наскільки я знаю, людей, яких звідусіль вигнали, залюбки приймають цигане. Але чи це вихід - йти туди, звідки в нормальне місце попасти буде тяжко? І чи треба ТАКИЙ досвід, чи краще ніякого? Тут вже кожен вирішує для себе сам...