Автор Тема: Одесса!!! Скачки ЧК лошадей!  (Прочитано 84094 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ля

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3491
    • Просмотр профиля
Одесса!!! Скачки ЧК лошадей!
« Ответ #228 : Март 25, 2014, 15:18:09 »
а нам дзвонили з Львівського іподрому.
запрошували скакати у Львові.
але тільки приватників. з умовою самостійного ремонту стаєнь.


Оффлайн murat

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 97
    • Просмотр профиля
Одесса!!! Скачки ЧК лошадей!
« Ответ #229 : Март 25, 2014, 19:21:52 »
  Думаю следует трезво смотреть на вещи и называть их своими именами. В лучшие годы животноводы из Жо..-клуба и Конярства украины умудрялись перегадить сезоны как во Львове так и в Одессе, ну а в этом году им и напрягаться не прийдется.  Может нам поможет разъяснить ситуацию Wilderness, ранее позиционировавшая себя как сотрудник Конярства, будем ей благодарны. Но скорее всего кина не будет, кинщик заболел.

Оффлайн Ля

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3491
    • Просмотр профиля
Одесса!!! Скачки ЧК лошадей!
« Ответ #230 : Март 25, 2014, 19:32:29 »
ой, ви такі професійні й освічені....

а давайте ви розповісте, хто взявся за реєстрацію чистокровок, коли Росія від них відмовилася?
а давайте ще згадаємо ті роки, коли скачок взагалі не було?
згадайте напівзруйнований Одеський іподром.
ну або тих "галимих" жеребців, які стоять зараз у кінних заводах, замість тих 2-3 доморощенних. хаять легко.
щось робити -важко.

Оффлайн murat

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 97
    • Просмотр профиля
Одесса!!! Скачки ЧК лошадей!
« Ответ #231 : Март 25, 2014, 19:59:43 »
  Лилит ! Хватит дешевого базарного патриотизма !. Россия ни от чего не отказывалась, вести себя нужно уметь. Скачки с 2006 г. нормально стали возрождаться во Львове и без Жо... клуба и впоследствии выродившегося Конярства, убившего все заводы ради пахотных земель, переданных в аренду посторонним. Львовский ипподром убили те же мастера из конярства, а теперь и Одесский с арестованными счетами и разогнанным персоналом. Что такое "галимые" жеребцы я не понимаю, Ну а на предмет"щось робыть" -  это это уже к паталогоанатомам -  с трупами они работают. С живыми работали светила - типа Мамедова и иже с ним, Будьте реалистом. Почему президент Жо..клуба в Польше скачет со своими покупными  лошадьми а не в Одессе ?

Оффлайн Ля

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3491
    • Просмотр профиля
Одесса!!! Скачки ЧК лошадей!
« Ответ #232 : Март 25, 2014, 20:26:16 »
я не знаю, до чого ви приписали патріотизм.
але в кожному кінному заводі досі висять не реєструвані кобили
і я не знаю, хто там себя неправльно вів, але з 2008 чомусь реєструвати відмовилися.
насчет орних земельне можу сказати впевнено, але от на прикладі Стрільцівці можу сказати - нафіга їм орні землі, якщо у них немає технікі. взагалі.пахать-сіяти нічим.
а "Конярство" виродилося ще при Горошко.

Оффлайн Ля

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3491
    • Просмотр профиля
Одесса!!! Скачки ЧК лошадей!
« Ответ #233 : Март 25, 2014, 20:30:51 »
типа Мамедова и иже с ним, Будьте реалистом. Почему президент Жо..клуба в Польше скачет со своими покупными  лошадьми а не в Одессе ?

ще.
Мамедова в Жокей-клубі ніби як і немає. може був. але нема.
а у голови одне відділення в Польщі, одне на Одесу. як і минулого року.
а розігнаний персонал-це вже до директора іподрому))) я пам'ятаю цей персонал по минулому року)

Barabaka

  • Гость
Одесса!!! Скачки ЧК лошадей!
« Ответ #234 : Март 26, 2014, 05:43:40 »
Мамедов ушёл с Ж-К по причине беспредела в конярствi...а лошади...цвет украинского чистокровного коневодства уничтожен БеСТОЛКОВОЙ орГАНИЗАЦИЕЙ ...кому то ВСЁ а для других как сможете так и выживайте ...в Польше(под Вроцловом) в кз Миллениум находится более 30 маток(средняя покупка одной кобылы на официальных сайтах 70-120 т.эвро кто то стоит 260-550 т эвро),жер -пр.Аланди заявлен в 2т.эвро за случку....откройте интернет и просмотрите....

Оффлайн Cobalt

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1940
  • Кусь...
    • Просмотр профиля
Одесса!!! Скачки ЧК лошадей!
« Ответ #235 : Март 26, 2014, 08:30:41 »
Мдя...в этом году не скачем получается?
Что значит, если хотите скакать - ремонтируйте конюшнивл Львове сами...только у нас в стране такое вообще возможно! У меня одна голова на этот год, и получается, что я должна отремонтировать конюшню Львовскому ипподрому, чтобы проскакать? А потом боронить тренировочную дорожку, покупать траву, чтобы дорожку засеять, косить траву, засыпать самой дырки на дорожке? Ещё помимо этого платить постой...
Зачем тогда в прошлом году вбухали такие деньги в Одессу? Я конечно не знаю всех тонкостей, но зачем создавать новое, когда можно было подшаманить старое? Снова отмывание денег!?
Совсем не радужно, совсем... :glare:

Оффлайн Ля

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3491
    • Просмотр профиля
Одесса!!! Скачки ЧК лошадей!
« Ответ #236 : Март 26, 2014, 09:06:13 »
Зачем тогда в прошлом году вбухали такие деньги в Одессу? Я конечно не знаю всех тонкостей, но зачем создавать новое, когда можно было подшаманить старое? Снова отмывание денег!?
Совсем не радужно, совсем...

Одеський іподром - державний. як би від міністерства залежить
Львівський - приватне акціонерне товариство. самі собі вирішують, що робити. сьогодні вони хочуть скачки проводити - ремонтуйте. завтра передумають - йдіть з богом. закрилися в минулому році як би на реконструкцію. але ніхто нічого не делал.от зеленої доріжки залишилися гіркі спогади.

Оффлайн ZenTan

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 2
    • Просмотр профиля
Одесса!!! Скачки ЧК лошадей!
« Ответ #237 : Март 26, 2014, 10:21:36 »
Зачем тогда в прошлом году вбухали такие деньги в Одессу? Я конечно не знаю всех тонкостей, но зачем создавать новое, когда можно было подшаманить старое? Снова отмывание денег!?
Совсем не радужно, совсем...

Одеський іподром - державний. як би від міністерства залежить
Львівський - приватне акціонерне товариство. самі собі вирішують, що робити. сьогодні вони хочуть скачки проводити - ремонтуйте. завтра передумають - йдіть з богом. закрилися в минулому році як би на реконструкцію. але ніхто нічого не делал.от зеленої доріжки залишилися гіркі спогади.

На протязі минулого року читав безглузду писанину якоїсь лилит. Часто виникало бажання відповісти на її опуси. Я вперше потрапив на іподром в 1978 році. І за 36 років багато чого бачив, тому можу дозволити собі дещо різкі вислови на адресу таких “фахівців”, як лоліт.

    Я хотів написати все, що я думаю про стан нашого конярства, про певних персон, які ним керують,  про інші речі, які невідомі  широкому загалу осіб, пов”язаних з конярством.  Але постійно себе зупиняв тому, що я маю безпосередній стосунок до Львівського іподрому. І могло би скластись враження про мою заангажованість та предвзятість.

    Але останній “перл свідомості” від лилит мене просто приголомшив та обурив. Писати речі, про які ви не маєте найменшої уяви. Писати відверту брехню та домисли побудовані на різних чутках. Це щонайменше некоректно. Доречі ви, коли останній раз бачили зелену доріжку, про яку у вас залишились такі “світлі спогади”?

    Залишайтесь краще адвокатом нашого “славного” ДП Конярство України, хоча це у вас теж ненайкраще виходить, але то ваші проблеми. А проблеми Львівського іподрому ми вже якось самі вирішимо.


Оффлайн Cobalt

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1940
  • Кусь...
    • Просмотр профиля
Одесса!!! Скачки ЧК лошадей!
« Ответ #238 : Март 26, 2014, 10:32:57 »
ZenTan, так може розповісте, як "насправді" справи у Львовського іподрому?
Я не проти когось, але просто не знаю до кого звертатись, щоб зрозуміти чи ми будемо іспитуватись цього року чі ні?

Оффлайн ZenTan

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 2
    • Просмотр профиля
Одесса!!! Скачки ЧК лошадей!
« Ответ #239 : Март 26, 2014, 11:23:09 »
Справи Львівського іподрому кепські.
І як вони можуть бути іншими,
якщо іподром має одні борги,
а не має жодного джерела доходу.

Сумними є також преспективи всього конярства.
Воно дотаційне. 
Без допомоги з держбюджету не виживе.
Останнього ринку збуту - Казахстану вже теж нема.

Кількість приватних конярських підприємств - мізерна.
І вони не встані якось впливати на ситуацію.