Автор Тема: АФЕРА. Пользователи МАГАЗИН ВСАДНИК И ДЖУЛИЯ ХОРСЕС  (Прочитано 126266 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
"Явись, лесной олень, по моему хотенью, умчи меня, олень, в свою страну оленью"… :sarcastic:
 MAXIMYM, які ще ніки Ви знаєте?

І напишіть мені в "лічку" такі дані:
- справжні ім"я-фамілію
- з якої темки було замовлення
-  що іменно замовили
- на яку суму.
Нас проконсультують як правильно оформити колективну заяву!


MAXIMYM

  • Гость
я активіст...! протестую проти неправди і крадіжок! а ще люблю читати Донцову, тільки в цій темі сюжет цікаваший!
нічого не замовляла, але якби не так активно піднімала цю зловоносну теми то би ніхто не рухався, а так ви ще встигнете по гарячих слідах

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля

MAXIMYM

  • Гость
хм....впринципі що тут шукати профілі її,якщо на форумі шаряться всі кому не лєнь, от би зробити цей форум закритим, реєстрацію тільки по запрошенню і можливість створення теми продаж тільки тим у кого мінімально 500 повідомлень, повністю відкриті контактні данні,тоді точно ніхто так робити не буде, але нажаль від цього впаде кількість відвідувачів і рейтинг порталу...

Оффлайн Олень

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 52
    • Просмотр профиля
хм....я вже питалась де Олень.....то напевно Юлі профіль, в її дусі створювати профіля і вигороджувати себе саму....
вот не надо мне тут. я просто в тему незаходила,до НГ забрать не успела,сегодня пойду заберу и сразу отпишусь

MAXIMYM

  • Гость
ммм...ну так звичайно.. знаю наперед що ти напишеш що там є все все що заказувала....
Вибачаюсь дорога Олень, але так як ви нова особистість на форумі і появились тільки Ноябрь 20, 2013, 22:56:25
Будьте ласкаві - скиньте повний скан транспортної накладної, думаю, якщо ви дійсно отримали посилку і хочете вигородити Юлю то це їй дійсно допоможе :yes:

Оффлайн Олень

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 52
    • Просмотр профиля
сейчас кину ссылку)

MAXIMYM

  • Гость
та силка мені не потрібна, мені тре скан накладної, коли посилку отримуєш, там її видають, там і зазначаєтьсчя від кого, коли, кому і т.д

MAXIMYM

  • Гость
в накладній доречі повинен бути новий номер Юлі, бо ж старий "Викрали злі гобліни"

Оффлайн Олень

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 52
    • Просмотр профиля
а ну хорошо,сфоткаю,скину) я то была,просто как то в вашу темку не заходила,я так поняла вам не интресна моя посылка...вам своих проблем хватало...у меня знакомая юрист, вечером может че полезного подскажу

Оффлайн Олень

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 52
    • Просмотр профиля
кст,она мне СМСку слала с теелфона вроде начинался на 097

Оффлайн AnnaRomi

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 67
    • Просмотр профиля
кст,она мне СМСку слала с теелфона вроде начинался на 097
а полный номер не судьба посмотреть и написать сюда?!