Автор Тема: Майдан - II ?  (Прочитано 5215483 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #42672 : Февраль 10, 2015, 09:33:55 »
Дещо знайоме:
Ольга Кобилинська (Решетилова)
Проект «Повернись живим»
Я давно не спілкувалася зі старими друзями. Ну як, старими? Ліцейськими, університетськими. Максимум - привітання на день народження і банальне "як справи?"

Вони не змінилися. Вони все такі ж прекрасні люди. Але мені якось незручно, що я більше ні про що, крім війни, не можу розмовляти. Мені якось не по собі, що у них все так добре, а тут я зі своєю війною, зі своїми 200-ми і полоненими, дальномірами і тепловізорами. Я свідомо чи підсвідомо боюся їм зіпсувати настрій, розумію, що вони сприймають мене, як навіжену... Тому ми майже не спілкуємось.

Я майже не пишу постів на власній сторінці у ФБ. Здебільшого там друзі з мого журналістського минулого, соціологи, філософи, різні науковці, любителі спорту і подорожей - я дуже прискіпливо ставлюся до вибору друзів у ФБ. Але вони теж втомилися від війни. Я бачу це. І мені якось незручно перед ними. Ніби я винна у тому, що війна досі триває.

А що я їм усім можу сказати?

Що ранок понеділка в мене починається з дзвінка біженки, яка в Дніпропетровську народила трійню, і у неї немає когось, хто б приніс памперси і дитяче харчування?

Що мені телефонує комбат і каже, що вони нарешті відбили той злощасний блокпост і дістали свого загиблого лейтенанта? Від лейтенанта, правда, залишилось півстаканчика. Півстаканчика! Але це хоч щось, хоч щось вони віддадуть мамі.

Що я вже тиждень добиваюся зустрічі з чиновником МО, з якого вже, вибачте, пісок сиплеться, а він мені все розповідає, що йому немає куди поспішати...?

Що є волонтери-монополісти, які страшно бояться, щоб не дай Боже хтось заліз на їхню територію, бо у них же піар?! І пофіг, що вони самостійно не витягають масштаб проблеми, головне, що це тільки їхня проблема.

Що вчора в одному з міст Донбасу розстріляли зеків, які намагалися сховатися від бомбардування?

Що люди, які мали нам допомагати з вивозом біженців, потрапили в денеерівські підвали?

Що до нас повернувся тепловізор, тому що боєць, якому ми його передали, підірвався на фугасі?

Що після того, як ми написали, що допомагаємо переселенцям, наші надходження значно впали?

Що я вже не плачу взагалі? Що я можу навіть чорнушно жартувати на тему розстріляних зеків?

Ні, я не хочу, щоб мої друзі знали всі ці подробиці. Цей тягар на себе взяла волонтерська спільнота.

Я дуже хочу, щоб у моїх друзів усе було добре, щоб вони були щасливі і жили своїм життям.

Просто не забували, що у нас війна.


Оффлайн RapidTata

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2676
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #42673 : Февраль 10, 2015, 09:57:50 »

Оффлайн Press-120

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2830
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #42674 : Февраль 10, 2015, 10:04:07 »
У нас громко началось со вчерашнего. Скорее всего бои за Павлополь. Тут рядом. Мы их всегда слышим. Жарили ого го.
А тут утром раз и такие новости

Цитировать
Бойовикі нанесли удар «Градом» по Комінтерново, є поранені серед мирного населення.

Триває бій за Саханку. Під контролем Широкіне, Комінтерново, Павлополь.
Зміщуємо ворожий фронт від Маріуполя, прибираємо загрозу обстрілів міста.

Слава нашим героям Азовцам))))

Оффлайн RapidTata

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2676
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #42675 : Февраль 10, 2015, 10:09:13 »
Держим кулаки за них и за жизни мирного населения! Помоги нашим воинам Господь!

Оффлайн OSA

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 765
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #42676 : Февраль 10, 2015, 11:10:51 »
меня смущает продвижение ближе к границе РФ - те смогут артиллерией со своей территории обстреливать сколько угодно,  а наши ответить не смогут
Можно не доходить к границе ближе чем на 30 км. Их артиллерия не достанет.  Сунулись оттуда, накрыли на своей территории вооруженные группировки противника и стоим дальше.  Такая своеобразная демилитаризованная зона. Не хотели по Минским соглашениям, получите по границе. Вот только Новоазовск  как раз попадает в 30 км зону. Как раз на излете снарядов. Единственный дельный совет мирному населению там - ноги в руки и сбежать куда глаза глядят  оттуда, как можно быстрее.   

Оффлайн Destrie

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 10934
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #42677 : Февраль 10, 2015, 11:11:57 »
Наконец сегодня вышел приказ Муженко о закрытии всех аккаунтов в соцсетях всем военным и членам их семей.

Оффлайн Destrie

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 10934
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #42678 : Февраль 10, 2015, 11:13:21 »
Ааа так под Мариком Кровавый Пастор , вот оно что  :sarcastic:

Оффлайн Нина Золотова

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 720
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #42679 : Февраль 10, 2015, 11:14:17 »
Мне друг из Краматорска пишет, что их только что обстреляли из чего-то вроде Града (или Урагана? или ещё чего-то подобного, пока что непонятно). Он живёт в районе аэродрома, в основном аэродром и пострадал, машзаводу тоже досталось.

Оффлайн RapidTata

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2676
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #42680 : Февраль 10, 2015, 11:18:31 »
По Крамахе странно...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=bEJdPFg6NSA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=bEJdPFg6NSA</a>
Сорри за орковскую символику...
И типа оттуда фотка:

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #42681 : Февраль 10, 2015, 11:19:04 »
 
Можно не доходить к границе ближе чем на 30 км.
вероятно, что ближе не стоит. Получается, далее Широкино нельзя, или только с целью последующего отступления
Вот только Новоазовск  как раз попадает в 30 км зону. Как раз на излете снарядов. Единственный дельный совет мирному населению там - ноги в руки и сбежать куда глаза глядят  оттуда, как можно быстрее.   
  :scratch: да, там с обеих сторон достаться может

Оффлайн RapidTata

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2676
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #42682 : Февраль 10, 2015, 11:26:38 »
Короче, пока мы на море пытаемся шурудить, твари атаковали Крамаху...

"только что по Краматорску прилетело-по аэропортулично наблюдал из окнаи по соседней 9этажки по крыше.град не град-хз-окна чуть не повылитали.во дворе у меня 9школа-Слава Богу с сегодняшнего дня обьявили карантин в связи с орви.теперь вертолет кружит над аэропортом."
Подробней: http://www.doneckforum.com/forum235/thread51375-174.html#ixzz3RLAjBvXm

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #42683 : Февраль 10, 2015, 11:33:57 »
???
ШТУРМОВИК СУ-25 ВВС РФ ЗБИТИЙ
Сьогодні, зрану, був збитий Штурмовик СУ-25 ВВС РФ. Літак впав поблизу Куйбишево.
Російські літаки помічені під час наступу полку "Азов".

Нагадаємо, полк "Азов", вчора, повідомляв про атаку російської авіації по силам ЗСУ.