Автор Тема: Итоги июля 2010  (Прочитано 30487 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Сергій

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 97
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #48 : Август 11, 2010, 09:55:54 »
Подумалось, а чому просто не внести якісь коррективи у конкурс чи прописати у правилах, що до участі можуть прийматись і малюнки, так би вже і питань надалі не виникало, і на мою думку було б цікавіше, бо малюнки то дійсно цікаві є, люди над ними працювали, це у нас з фотографією зараз складна ситуація : майже кожен може купити камеру, натиснути кнопку і вся робота на тому і завершилась... і ця ситуація навіть небезпечна, тому що сам жанр мистецтва як такий гине від цього, а повагу викликають тільки роботи по яким видно, що автор приклав багато праці, іноді майже роками вдосконалюючи і свої навики і своє бачення !
Ну і щодо висловів як оцінювати фото, чи то любительський рівень чи профессіональний... ну так не в цьому ж справа ! Я ж так розумію тут більшість користувачів спортсмени, чи пов'язані зі спортом, так деж ваш спортивний азарт ? Ви ж у своїх заняттях намагаєтесь удосконалювати свої навики, знайти шось нове ? Так чому ж так не робити і з фото і взагалі з життям своїм ? Не бачу проблеми, щоб намагатись покращити свої досягнення і у фото і у малюнках, от тільки одні це роблять, а інші ображаються шо їх критикують за лінь... Ще раз повторюсь, давайте просто старатись зробити наші фото кращими, тим паче шо вони ідуть на конкурс, і давайте не лінитись ! Оце і весь мій посил, з яким я тут понаписував коментарів ! Хай вибачать мене ті, кого може ненароком і образив, але дійсно хочеться підвищити і рівень самого конкурсу, ну і шоб у нас у всіх ріс особистий рівень - це ж тільки на користь кожному, ну і буде набагато цікавіше !
Бажаю тільки успіхів кожному і нових ідей, а адмінам може ідей як дати якусь нову течію для конкурсу, на радість участників ! )))


Оффлайн Homak

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15534
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #49 : Август 11, 2010, 10:21:28 »
Ви ж у своїх заняттях намагаєтесь удосконалювати свої навики, знайти шось нове ? Так чому ж так не робити і з фото і взагалі з життям своїм ?
Все не может быть всем интересно и нужно. Мне, например, совершенно не хочется совершенствовать себя в фотоискусстве. И если ВДРУГ у меня получится приличная фото, я ее выставлю на конкурс.  :boast:

Цитировать
Подумалось, а чому просто не внести якісь коррективи у конкурс чи прописати у правилах, що до участі можуть прийматись і малюнки, так би вже і питань надалі не виникало
Т.е. проблема в том, что не написано в правилах, что в конкурсе могут принимать участие и рисунки, и фото?   :unsure:

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #50 : Август 11, 2010, 10:35:20 »
Давайте тут за работы голосовать, а обсуждать перспективы в другой теме.


Оффлайн Vikusya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9522
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #51 : Август 11, 2010, 14:20:15 »
5,8,9.

Оффлайн Vikusya

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9522
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #52 : Август 11, 2010, 14:45:41 »
Сергей, это форум не фотографов лошадей, а любителей лошадей...
Выход прост - не выставляйте свои работы в "семейном альбоме"!!
Свои достижения люди улучшают в том, в чем нужно лично им! И лично в их жизни!!
Я понимаю, что Вы любите фотографию, и совершенстуете свои умения, но это совсем не означает, то, что это в той же степени интересно другим.

Оффлайн Сергій

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 97
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #53 : Август 11, 2010, 16:33:51 »
Homak, якшо у Вас вийде классне фото, то звісно можете і повинні його показати, хіба ж я жодним словом забороняв хоч шось ? Ну нашо висмикувати фрази з тексту і заново все наче по замкнутому колу вертіти ?... Я тільки "За" розвиток і конкурсу і галереї і звісно самої фотографії, і якшо люди приймають участь у цьому конкурсі, значить їм вже цікаво, хіба ж не так ? Тоді мої слова логічні, а Ваші заперечення просто не розумію...
Це ж саме стосується і слів Vikusya, якшо Вам взагалі цікаво заходити в галерею, а тим більше сам конкурс, то логічно шо для цього треба зробити і якісь власні зусилля, шоб роботи виглядали все краще і краще ! Поки що всі протести говорять тільки про те, що ніхто цього не хоче і я абсолютно не розумію тоді ваших прагнень ! Будь ласка пропонуйте свої ідеї, вони будуть тільки вітатись і це буде конструктив, а не образи невідомо на що.... Звісно така реакція скоріше за все через те, що мої слова образили людей, але я вибачився перед всіми, то ж давайте припинимо суперечку і зробимо перший крок до конструктиву : адміни попросили нас висловлюватись в іншій темі, давайте тоді всі думки і побажання туди висловлювати, можливо дійдемо до якоїсь моделі конкурсу більш вдалої, можливо є ідеї як покращити саму галерею, якшо звісно це комусь цікаво ! Якшо ні, то все залишиться як і раніше, але все ж таки гадаю треба рухатись вперед, бо стояння на місті майже рівноцінно смерті, а конфлікти це тільки попередні симптоми... і в принципі я не жалкую що став таким собі їх каталізатором, сподіваюсь то все на краще і для сайту і для нас, як би це незрозуміло зараз звучало )))
ПС : ну і звісно я любитель коней, а не тільки їх фотографую, але моя любов не такого роду, щоб обов'язково на них стрибати, мені достатньо на них дивитись та іноді фотографувати ! )))
На цьому гадаю можна завершити, щоб не ображати адмінів, і перейти в іншу тему обговорень !

Оффлайн Reiterin

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1527
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #54 : Август 12, 2010, 07:35:08 »
Эх, такой классный конкурс превратили в яблоко Раздора  :glare:

Оффлайн QQ7

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 405
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #55 : Август 12, 2010, 17:46:39 »
3,6,7,8

Оффлайн Катерина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 15420
  • I'm not perfect ~ I'm original.
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #56 : Август 16, 2010, 10:38:26 »
Голосование перешло в обсуждение в другой теме и всё?

Оффлайн lara

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1663
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #57 : Август 16, 2010, 13:47:18 »
Очень сложно выбрать... :scratch:
Но, все же: 2, 4, 6.

Оффлайн SpanishHorse

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2266
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #58 : Август 16, 2010, 13:53:23 »
1,2

Оффлайн hex

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 577
    • Просмотр профиля
Re: Итоги июля 2010
« Ответ #59 : Август 16, 2010, 13:57:52 »
1, 8. :yes: