Автор Тема: Открытое письмо в ФКСК. Официальный ответ из ФКСК. с.5  (Прочитано 45293 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Unison

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5963
    • Просмотр профиля
В продолжение этой темы http://www.uahorses.com/index.php?option=com_smf&Itemid=54&topic=920.0 мы решили написать открытое письмо организационному комитету турнира Кубка г. Киева, дабы соревнования в этом году закончились достойно, не отбив желание в них в след. году принимать участие, а впредь - проводились честно и согласно правилам. Кто "за" - напишите в ответе свои имя и фамилию. Они будут написаны под письмом.

Організаційному комітету змагань
відкритого Кубка міста Києва


Шановні організатори!

     
Висловлюємо Вам глибоку повагу та подяку за започаткування кінно-спортивних змагань "Відкритий Кубок міста Києва". Безперечно, вони є  вагомим внеском у розвиток кінного спорту в Україні.

Однак, вважаємо за доцільне наголосити на певних недоліках, вчасне усунення яких підніме престиж як самих змагань, так і сприятиме встановленню традиції зрозумілих та справедливих правил.

Звертаємо Вашу увагу  на протиріччя та внесення необґрунтованих змін у нормативні документи змагань, результатом чого стало нерозуміння логіки та результатів як учасниками турніру з виїздки, так і глядачами.

У положення про фінал відкритого кубка м. Києва з виїздки, усупереч з правилами ФКСУ 2007, були внесені зміни щодо кількості учасників, що потрапляють у фінал: Число вершників національной категорії у «Бронзовому Турі» було збільшено до 7, у «Срібному» та Золотому» - до 10. Однак, кількість аматорів  у «Бронзовому турі» залишилась незмінною – 3 вершники. ((6.2.До фіналу потрапляють 6 вершників з «Золотого Туру», що мають найбільшу кількість балів у турнірній таблиці. 6.3.До фіналу потрапляють 6 вершників з «Срібного Туру», що набрали найбільшу кількість балів у турнірній таблиці, серед яких 3 з категорією «Аматор» та 3 з іншими категоріями. 6.4.До фіналу потрапляють 6 вершників з «Бронзового Туру», що набрали найбільшу кількість балів у турнірній таблиці, серед яких 3 з категорією «Аматор» та 3 з іншими категоріями, Правила ФКСУ).

У положенні з’явилась ще одна зміна – нагородження проводиться для кращих п’яти спортсменів обох категорій за абсолютними результатами за сумою двох днів, що заздалегідь практично виключає потрапляння аматорів у число призерів. В правилах же зазначається, що переможці та призери кожної категорії нагороджуються окремо ((7.5.В «Бронзовому Турі» та «Срібному Турі» розігрується окремо комплект нагород для категорії «Аматор» та інших категорій вершників, Правила ФКСУ).

Звертаємо також Вашу увагу на участь спортсменок національної категорії - О. Мальцевої та Ж. Фєсіної,  у заліку для аматорів. Результати цих вершниць були анульовані у попередньому, п’ ятому, етапі міста Києва з виїздки, і вони мали змогу приймати участь у змаганнях виключно у національнії категорії. У новому ж рейтингу обидві спортсменки знов фігурують у заліку для аматорів, що, знову таки, суперечить Правилам ФКСУ ((1.5. «Аматор» - вершник, що вирішив відноситися до категорії «Аматор», що відповідає наступним умовам: не має доходів від занять кінним спортом (тренування коней інших власників, тренування інших вершників, реклама торгівельних знаків за допомогою кінного спорту тощо), 1.7. «Вершник національної категорії» - вершник, що приймає участь у змаганнях національного рівня і не відноситься до категорій, перерахованим у п.  1.5., Правила ФКСУ). Мальцева, КМС з виїздки, працює у КСК «Болівар» і має доходи від занять кінним спортом ((http://www.ranchobolivar.com.ua/ks_club.php). Ж. Фесіна до недавнього часу працювала берейтором у КСК «Аргамак». Зараз працює на приватній базі у с. Корнін, Житомирської обл.

Викликає здивування, що ці зміни не були заздалегідь доведені до відома учасників змагань та вболівальників.

Сподіваємось, що висловлені нами зауваження будуть враховані при організації наступних змагань.
Ми глибоко переконані, що усунення цих та інших недоліків сприятиме високій організації турнірів та підняттю престижу кінного спорту в нашій країні.




Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Я пожалуй подпишусь  ;)

Оффлайн Unison

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5963
    • Просмотр профиля
я - само собой. имена-фамилии можно в личку.

Оффлайн Black Unicorn

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • A scattered dream that's like a far-off memory
    • Просмотр профиля
Конечно подпишусь. Правда, не знаю, учитывая что мне нет 18, имею ли я право...

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Конечно подпишусь. Правда, не знаю, учитывая что мне нет 18, имею ли я право...
Имеешь, конечно. Это ж письмо, а не документ никакой.

Оффлайн Black Unicorn

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • A scattered dream that's like a far-off memory
    • Просмотр профиля
Ну мало ли...тогда ок. Ларина Татьяна.

Оффлайн Dara

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1409
    • Просмотр профиля
Я подпишусь
Лудченко Виктория

Оффлайн vladvovan

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1497
  • Граждане! Все мы немного лошади... (В.Маяковский)
    • Просмотр профиля
Желаю успеха. Думаю, что затея небесполезная.

ЗЫ
Я бы "громадскість" заменил на "учасників" и термин "аматор" (в украинском-то он стопудово есть) в обращении привел к единообразию. Там, в третьем, из больших абзацев, в него еще и ачепятка закралась.

Удачи!

Оффлайн Яська

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 482
    • Просмотр профиля
Подписалась... %|

Оффлайн Marianna

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1233
    • Просмотр профиля
Асенька, я тоже подписываюсь! :writer:

Оффлайн Unison

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 5963
    • Просмотр профиля
Итого, у нас сейчас есть 11 подписей.

Оффлайн Vald

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1431
  • ...дайте подойду поближе...только кусну и уйду....
    • Просмотр профиля
Ага. :yes: 12