Автор Тема: Два чистокровных жеребца и один полукровный жеребец получили новую жизнь  (Прочитано 195767 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
Лошадей готовы продать . Единственное но - они хотят за каждого по 1000$

Эта тема – одна из самых виртуозных афер в масштабах этого форума.
Думаете, что, собрав 24 тысячи гривен,  Вы выкупили жеребцов?
Нет.
За жеребцов никто Баркому не платил.


p.s. Любара мы с Bagrys забираем. Наше слово остается в силе.


Оффлайн Адажио

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9882
  • мудрый ничего не делает против своей воли
    • Просмотр профиля
Вот как...пишите подробности,снимайте маски,думаю,тут многим интересно и полезно будет почитать

Оффлайн Анэт

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1432
  • Что нас не убивает, делает сильнее!!!
    • Просмотр профиля

Оффлайн Адажио

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9882
  • мудрый ничего не делает против своей воли
    • Просмотр профиля
очень интересно?!

не то слово...познавательно :madgirl:

Оффлайн Анэт

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1432
  • Что нас не убивает, делает сильнее!!!
    • Просмотр профиля
Адажио,а Вы уже знаете о чем речь идет?

Оффлайн Адажио

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9882
  • мудрый ничего не делает против своей воли
    • Просмотр профиля
да,но пусть рассказывают те,кто приняли основное участие в судьбе этих лошадей и продолжают заботиться о них...

Оффлайн Скажений_Равлик

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 0
  • Мене оберігає єгипетський бог спокою Танунах!
    • Просмотр профиля
Я думаю, варто розповісти, що стало відомо, навіть якщо основні діючі особи не захочуть в це влазити...
Все-таки, спільнота форуму повинна знати правду, особливо якщо це афера, як сказано, щоб інші, можливо, зробили висновки і не попались... :unsure:
Але почекати, що скажуть люди, які безпосередньо в цьому задіяні - варто. :yes: (шкода, що немає суворого киваючого смайлу)

Оффлайн sem_d

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1504
  • К концу сказки добро победило разум.
    • Просмотр профиля
Правда она одна!!!! если говорить все, то останавливаться на половине не получится, Бог всем судья, но и на человеческом уровне нужно отвечать за свои действия. Пусть говорят или не говорят участники. Мы не в праве говорить, то, что сами не прошли.

Оффлайн Oksana_S

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 764
  • Тел.: (050)437-58-60
    • Просмотр профиля
Я думаю, варто розповісти, що стало відомо, навіть якщо основні діючі особи не захочуть в це влазити...
Все-таки, спільнота форуму повинна знати правду, особливо якщо це афера, як сказано, щоб інші, можливо, зробили висновки і не попались... :unsure:
Але почекати, що скажуть люди, які безпосередньо в цьому задіяні - варто. :yes: (шкода, що немає суворого киваючого смайлу)
100% підтримую!!! Як особа, якій теж перепало від афери (щоправда, іншої  :8):). Як говориться, "країна повинна знати своїх героїв". Заради інших потенційних жертв, які ще можуть не стати жертвами (даруйте за тавтологію  ;)).

Оффлайн Valensija2011

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2329
  • Люблю людей, которые заставляют меня улыбаться.
    • Просмотр профиля
Я что-то не пойму. Получается Барком жеребцов подарил? Или в долг отдал? Лошади то спасены, все нормально и у них и у их хозяек. А в чем афера?

Оффлайн Алльо:)

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3462
    • Просмотр профиля
Я думаю, варто розповісти, що стало відомо, навіть якщо основні діючі особи не захочуть в це влазити...
Основні діючі особи дали слово написати вам правду. На жаль, цього не зробили...

Баркому ніхто нічого не платив. Пів-України зібрало гроші і переслали їх на ім’я Велідової Олександри, якими вона мала оплатити життя Цента, Ангідрита та Любара. Однак вона цього не зробила. За її сьогоднішніми словами, зібрані кошти вона внесла не до каси Баркому,  а передала Лещій Наталії. Однак  Наталія також не заплатила Баркому, а на питання «куди поділись кошти?» відповідати відмовляється.
По факту:  Цента, Ангідрита та Любара виміняли на кобил. Скільки фактично  із зібраних коштів заплачено за кобил (і за яких саме?) та по якому праву їх міняли на жеребців – невідомо.  

Все це відкрилось після повідомлення про те, що Любара припиняють годувати на Львівському іподромі та вимоги переслати кошти за постій. Однак, враховуючи те, що до 8 квітня постій Любара  повністю оплачений, ми почали з’ясовувати на якій підставі коня не будуть годувати.  Як повідомила дирекція іподрому, за  постій Любара заплачено лише 1000 грн. Натомість ми переказали 3000 грн за 2 місяці (до речі, ті, хто зобов’зувався  брати участь у двохмісячному постої, своє слово порушили) + були оплачені всі додаткові витрати.  Всі квитанції, що підтверджують дані перекази – в наявності.

Зі слів адміністрації іподрому жодної загрози життю цих коней не було. У нас є певна недовіра до такого твердження. Однак недовіра не є підставою для ініціаторів цієї "рятувальної акції" збирати кошти на викуп жеребців, щоб виміняти їх на кобил.  Оцінивши жеребців у тисячу доларів кожного, варто було казати решту правди: кобил для обміну купимо за стільки-то, у свої кишені покладемо стільки-то, а ви всі будьте щасливі від участі у такій важливій операції.
Також  з’ясувалось, що жодних документів, що підтверджують факти оплати чи бодай обміну, немає.

Оффлайн Джина

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 9664
    • Просмотр профиля