Автор Тема: Депутатське звернення до ФКСУ. Сбор подписей.  (Прочитано 50304 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Ну не знаю, rom_sk, якась дивна позиція, як на мене.
Тобто проблемами тварин не можна перейматись, поки є важливіші проблеми, наприклад проблема ошуканих вкладників, якою теж не можна займатися доки є діти-сиріти? І хто буде визначати, яка проблема важливіша, а яка - ні? Ви?
Народних депутатів, слава богу, 450 штук. Є кому перейматися всіма тими проблемами, про які ви написали. І я не бачу абсолютно нічого поганого в тому, щоб певні депутати, крім всього іншого, переймалися б проблемами захисту тварин слідкуючи за виконанням ЗУ Про захист тварин від жорстокого погодження.

Мене обурює зміст звернення пана народного депутата! Цитую: "Звернутись до правоохоронних органів з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності винних у смерті коня: берейтора, власників, ветеринарного лікаря та відповідальних осіб конюшні, де утримувався кінь Флірт та здійснювалась робота з ним;" - А що вину берейтора доказано судом?! А чому до кримінальної відповідальності мають бути притягнуті власник коня, ветлікар???
До правоохоронних органів і звертаються для того, щоб провину, після попереднього розслідування, було доведено судом (чи не доведено). Я взагалі не розумію, в чому тут проблема  :unsure:


Оффлайн inSpirit

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1612
  • Я знаю,где-то есть земля,где ждут нас умершие кони
    • Просмотр профиля
До правоохохоронних органів

Серёж, в контексте звучит как-то...  ;)

Под оборащением подписываюсь

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
До правоохохоронних органів
Серёж, в контексте звучит как-то...  ;)
:sarcastic: Исправил

Оффлайн Тарас Шостак

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 1
    • Просмотр профиля
Популизм – типичная позиция большинства наших политиков.
Данное «Звернення» классический его образец.
Основные принципы:
- Уловить настроение толпы (пардон масс), понять, что ребенок, молодой человек и пожилой мужчина не представляют ему никакой опасности,  быстренько состряпать бумагу и вперед «до європейської інтеграції, на впровадження  європейських цінностей».
- Разобраться в ситуации, сделать выводы - не надо, главное успеть засветится, пока не схлынула эмоциональная волна.
- То, что при этом топчутся судьбы конкретных людей – плевать, мнение специалистов – кому они нужны, ответить за свои слова – глупость какая.
Политика однако! :sarcastic:

Тарас Шостак.


Оффлайн lelikbu

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 130
  • lelikbu
    • Просмотр профиля
Поддерживаю мнение Yennefer и  Г@Р@Ж.  1

Оффлайн Tass

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 811
    • Просмотр профиля
Цитировать
Разобраться в ситуации,
Именно это и есть цель данного *Звернення*
Цитировать
главное успеть засветится,
Перед кем? Перед кучкой конников-форумчан? Думаете,это есть главная цель пана Романа?

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Тарас,

риторика, конечно, правильная. В нашей стране высказывание "политики - г..но" воспринимается сейчас на "ура", в какой бы ситуации оно не прозвучало (это к вопросу об использовании настроения масс).

Вопрос в другом. Если вы утверждаете, что истинная цель Зварыча - не защита прав животных, то, просвятите нас, какая же? Насобирать электорат на маленьком конном форуме? Как-то не очень эффективно да и выборы вроде как не скоро. Или может у него хобби такое - "топтать судьбы конкретных людей"?
Вы выставляете фигурантов этой истории жертвами, а почему же они жертвами стали? Не из-за жестокого обращения с лошадьми, случайно? Нет? Тогда из-за чего?

Оффлайн Expressiya

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 659
    • Просмотр профиля
Re: Депутатське звернення до ФКСУ. Сбор подпи
« Ответ #67 : Январь 22, 2008, 14:10:34 »
- То, что при этом топчутся судьбы конкретных людей – плевать, мнение специалистов – кому они нужны, ответить за свои слова – глупость какая.
Ув.Тарас Шостак,успокойте нас,пожалуйста,предоставлением мнения специалистов!
 
П.С.Жаль,что так произошло.
П.П.С. +1(конечно за!)

Оффлайн Натали

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 143
  • Свобода
    • Просмотр профиля
Подписываюсь

когда же дело прояснится?

Оффлайн Vanda

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 3
    • Просмотр профиля
Тарас Шостак респект!!!!!! Один из немногих людей которые умеют думать головой....+5

Оффлайн Expressiya

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 659
    • Просмотр профиля
Vanda,а что +5?ОТ Вас 5 голосов ЗА?

Оффлайн rom_sk

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 2
    • Просмотр профиля
До всіх!
Мене обурює ігнорування норм чинного законодавства України паном Зваричем! - У своєу зверненні загибель коня по кличці Флірт він називає вбивством, - невже він був свідком цього?! (Переконаний - депутатська недоторканність і мандат народного обранця повинні змушувати людину особливо обережно вимовляти кожне слово).
Далі - чому пан Зварич звертається до ФКС України зі своїм зверненням - а не у Генпрокуратуру, Головне управління МВС України, до СБУ??? Я відповім за нього - там його ПРОСТО ЗАСМІЮТЬ ЗА ДВІ КОПІЙКИ! А от в ФКС України можна "блеснуть шашкой"!!!
В ВРУ 450 депутатів (слово "штука" до живого об*єкта, тобто людини, не можна вживати), але чомусь саме людина з прізвищем Зварич переймається кінним спортом, - це не заборонено, але чи все це є за покликаням душі та неупередженим! Може тут десь "зарита зла собака"?
Я не захищаю нікого - але будьмо об*єктивними!!!
Ще раз наголошую - я готовий до відкритої дискусії, готовий зустрітись з Р. Зваричем, М. Пилипенком, власницею коня, головним лікарем спортклубу, свідками загибелі коня Флірта! Може влаштуємо відкриту прес-конференцію, запросимо журналістів, експертів з тренінгу коней, ветеринарних лікарів, представників прокуратури та всіх кого цікавить ця тема?!!
Суспільні і соціальні проблеми я зачепив через те, що пан Зварич був депутатом ВРУ кількох скликань, і сьогодні будь-якій порядній людині має бути соромно, вона, як представник народу, його інтересів, захисту його Конституційних прав і свобод, не має морального права будувати конюшні, купляти дорогих коней і т.д. в той час коли в державі відбуваються подібні речі, про які я наводив приклади в попередньому своєму дописі!
Шановні друзі, БУДЬМО СВІДОМИМИ ТА ГІДНИМИ ЛЮДЬМИ, а не машиною для успіху, слави та багатства!
Повторюю, я готовий до відкритої дискусії - не ховаймось за мандати народного депутата та монітори комп*ютерів!
Роман
rom_sk@bk.ru