Автор Тема: Майдан - II ?  (Прочитано 5214683 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Garmata

  • Гость
Майдан - II ?
« Ответ #46512 : Июль 03, 2015, 07:06:38 »
Идиота кусок.

Володимир Парасюк
зробіть, будь ласка, репост
НІХТО НЕ БУДЕ ПЛАТИТИ ЗА НІЧИЇ БОРГИ. КРАПКА.

Перечитав коментарі і зробив висновок, що дійсно закон ми прийняли гарячково. Я прошу вибачення за свій вибір. Так, він не популярний і мене за нього засуджують, але не можна втікати від проблем. Їх треба вирішувати. Я переконаний, що цей закон змусить сісти за стіл переговорів всі сторони.

І не варто забувати, що люди, які взяли валютні кредити, також громадяни нашої держави і ми повинні реагувати на їх проблеми.

Я, як народний депутат, повинен діяти в інтересах всіх українців і намагатись вирішити їх проблеми, а не подобатись комусь, бо скоро вибори. Я не можу стояти осторонь людей, які кричать про допомогу, а серед них є мої побратими, які зараз на Сході, але я також не можу не слухати тих, хто проти. ТОМУ ЩЕ РАЗ ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ.

Мені прикро спостерігати як депутати намагаються втекти від відповідальності, відкликавши свої голоси назад. Якщо цей закон неприйнятний для суспільства, ми повинні написати і прийняти інший закон, а не відхрещуватсь від цієї проблеми. Адже для цього нас і обрали люди.

P.S. А тепер маленька їжа для мозку на ніч:
Давайте подумаємо, чому в банків Порошенка і Гонтарєвої в час економічної кризи статки зросли аж у 7 - 9 разів?


Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #46513 : Июль 03, 2015, 07:17:56 »
Парасюк, схоже, в популісти перебирається, хоче бути добрим для всіх
проголосовали за закон о кредитах по 5. даже не згаю, что и сказать...
видать, решили пример с Греции брать :madgirl:
Надеемся, что президент наложит вето.
Похоже, Порох берет на себя роль плохого полицейского http://www.hromadske.tv/economics/bankivska-sistema-mozhe-vtratiti-95-mlrd-grn-chere/
Цитировать
Українська банківська система втратить 95 млрд гривень через ухвалений вчора закон, що зобов'язує банки реструктуризувати усі споживчі кредити, отримані для придбання будь-якого майна, без обмеження суми заборгованості, за курсом на дату укладання такого договору.

Про це заявляє міністра фінансів України Наталія Яресько.

«Потенціальні втрати цілої банківської системи від такого кроку складуть 95 млрд гривень, - це більше, ніж буде витрачено на оборону та правоохоронну діяльність у 2015 році. І ці кошти платитимуть всі громадяни, в формі погіршення стану нашої банківської системи, нових банкрутств банків, втрат депозитів громадянами, що ні в чому не винні», – написала вона у Facebook.

Вона наголосила, що цим документом депутати дбають тільки про невелику групу людей, які взяли валютні кредити.

«Це – популізм, який не має нічого спільного зі справедливістю», – додала міністр.

Як повідомлялося, 2 липня Верховна Рада  ухвалила законопроект про реструктуризацію валютних кредитів. Документ передбачає реструктуризацію всіх непогашених кредитів в іноземній валюті за курсом Національного банку на дату підписання кредитного договору. Всі банки та інші фінансові установи за письмовою заявою позичальників зобов’язані протягом 1 місяця провести реструктуризацію. Раніше Національний банк заявляв, що президент ветує закон про конвертацію валютних кредитів в гривню, навіть якщо його ухвалить Верховна Рада. Такою є вимога Міжнародного валютного фонду.

Garmata

  • Гость
Майдан - II ?
« Ответ #46514 : Июль 03, 2015, 07:19:36 »
Депутаты отзывают голоса за закон о реструктуризации кредитов

http://news.liga.net/news/politics/6113995-deputaty_otzyvayut_golosa_za_zakon_o_restrukturizatsii_kreditov.htm

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #46515 : Июль 03, 2015, 07:36:08 »
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=3049 хто як голосував за даний законопроект
А ті троє бачать, що навіть якщо відкличуть голоси - все одно закон буде прийнятий. Перекладають відповідальність з себе на інших.

Garmata

  • Гость
Майдан - II ?
« Ответ #46516 : Июль 03, 2015, 07:45:00 »
Да не будет он принятый. Порох вроде не идиот.

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #46517 : Июль 03, 2015, 08:05:53 »
Да не будет он принятый. Порох вроде не идиот.
Принятым ВР будет считаться, но веттированным президентом. Кредитный майдан переберется с Грушевского на Банковую.

Оффлайн Destrie

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 10934
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #46518 : Июль 03, 2015, 08:14:37 »
Парасюк у себя в ФБ еще и поблагодарил финансовый майдан.
Осталось в "Вестях" авторскую колонку завести.

 :facepalm:

Ципрасюк ©

Еще один  :facepalm:

Garmata

  • Гость
Майдан - II ?
« Ответ #46519 : Июль 03, 2015, 08:35:31 »
Да не будет он принятый. Порох вроде не идиот.
Принятым ВР будет считаться, но веттированным президентом. Кредитный майдан переберется с Грушевского на Банковую.

Та хай де хотят, там и стоят...

Оффлайн Destrie

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 10934
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #46520 : Июль 03, 2015, 09:11:07 »
 :facepalm:

Это какой, пятый?
Quote
Олег Мусій
Шановні колеги, заявляю про відкликання свого голосу за законопроект про реструктуризацію валютних кредитів 1558-1, який як виявилось у підсумку, ми прийняли в третьому читанні. Сталося це через маніпулювання регламентом Головою Верховної Ради. Він перехитрив сам себе і ввів нас в оману. Переконаний, що багато депутатів, як і я, зрозуміли, що ми голосуємо, як це завжди було, після не набрання голосів за цей законопроект у другому читанні, за повернення до розгляду його взагалі. І саме тому проголосувало 229 депутатів. Я коли голосував був переконаний, що голосую саме за повернення до його розгляду і ні за що більше. Тому закликаю Голову Верховної Ради в жодному разі не підписувати цей закон, і повернутися до його розгляду завтра, зачитавши заяви депутатів про відкликання голосів і вибачившись за некоректну постановку законопроекту на голосування. Пошук вважати мій голос за цей законопроект відкликаним і відповідно недійсним.


А это шестой


Boryslav Rozenblat
Ми проголосували за муніципальну міліцію, а Радикальна партія почала вимагати ухвалення законопроекту 1558. Через переполох у залі Верховної Ради та втому більшість депутатів просто не зрозуміли, що відбувається... Ми зробили величезну помилку - проголосували за цей законопроект. Це катастрофа! Особисто я думав, що голосую за його повернення на доопрацювання! Через цей законопроект на Україну чекає дефолт. Це знищення економіки! Через людей, які не захотіли ризикувати і брати кредит у гривні, а взяли у валюті, постраждають усі українці. Я помилився і одразу відкликав свій голос. Я сподіваюся, що мої однопартійці з Блоку Петра Порошенка зроблять те ж саме. Я проситиму, щоб Президент наклав вето на цей законопроект! Хоч я й відкликав свій голос, я ще раз вибачаюся перед українцями за цю помилку. Справедливість важливіша за популістичну рівність. Нехай Господь береже нашу землю!
Я не я и корова не моя


Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #46521 : Июль 03, 2015, 09:22:12 »
Особисто я думав, що голосую за його повернення на доопрацювання!
все одно и то же говорят, может, и правда не так озвучили

Оффлайн ok!

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4664
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #46522 : Июль 03, 2015, 09:25:42 »
http://24tv.ua/news/showNews.do?avakov_prizval_legalizovat_dobychu_jantarja&objectId=587070&tag=ukraina&lang=ru
23 июня Аваков призвал легализовать добычу янтаря
http://24tv.ua/ru/ukraina/poroshenko_dal_2_nedeli_na_likvidaciju_kryshevanija/n590107
сегодня Порошенко дал 2 недели на ликвидацию "крышевания"
А самое интересное, что без законозательства проблему не решить, разве только ментов приструнить немного, на время, но добыча в это время все равно идти будет, он же "под ногами валяется" у селян Полесья, где пром предприятий и прочих крупных работодателей особо то и нет.

Оффлайн mysteryof

  • Авторитет
  • ****
  • Сообщений: 555
  • Что? Не можешь больше? Тогда еще 4 круга. ©
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #46523 : Июль 03, 2015, 09:27:36 »
Затримано автора SMS, який давав вказівки голові Апеляційного суду
http://www.pravda.com.ua/news/2015/07/3/7073289/?attempt=1
"Встановлено, що упродовж січня 2013 – червня 2015 років Дмитро Чернушенко, зі свого мобільного телефону надсилав SMS-повідомлення судді Апеляційного суду м. Києва – Антону Чернушенку із вказівками щодо прийняття рішення у справах, які перебувають на розгляді у вказаному суді", - зазначили у ГПУ.
"Надалі Антон Чернушенко вчиняв втручання в автоматизовану систему документообігу суду "АСЕД Апеляція" з метою штучного розподілу справ та визначення себе головуючим чи суддею у складі колегії, яка розглядає вказану справу, щоб мати змогу постановляти завідомо неправосудні рішення (ухвали)", - зазначили в Генпрокуратурі.
Затриманий Дмитро Чернушенко знаходиться в СІЗО, упродовж 24 годин після затримання йому має бути оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, після чого готуватимуться документи для звернення до слідчого судді з клопотанням про обрання міри запобіжного заходу.