Автор Тема: Майдан - II ?  (Прочитано 5214674 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Max T

  • Гость
Майдан - II ?
« Ответ #18912 : Март 19, 2014, 11:53:23 »
Військові Феодосії висловили українській владі вимоги
http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/19/7019552/

Стыд и позор такой власти, у которой брошенные на произвол судьбы военные спрашивают: "Что нам делать?".


Оффлайн Unikka

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4904
  • Серая тройка
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #18913 : Март 19, 2014, 11:57:27 »
А по Крыму есть такое мнение, имхо, близкое к реальности.
Богатые россияне будут все покупать в Крыму... по 5 копеек
http://news.eizvestia.com/news_politics/full/836-nachalas-voennaya-stadiya-konflikta-s-rossiej-video
А шо кто-то в этом сомневался? Украинцы богатые им не нравились, может богатые россияне понравяться:-)

Garmata

  • Гость
Майдан - II ?
« Ответ #18914 : Март 19, 2014, 12:00:21 »
Ну еще такая версия про историю со свободовцами.

Andriy Saychuk
Коротше кажучи, Пантелеймонова побили через мене. Історія анекдотична, як з'ясувалося. Отже, вся правда про вчорашній інцидент на НТКУ. Мірошниченко і Ко дивилися ут-1, яке в свою чергу транслювало Громадське, випусковим редактором якого вчора був ваш покірний слуга. Наприкінці випуску в нас сталася накладка - гість (Олег Рибачук) застряг в корку і спізнювався. Щоб виграти час я попросив поставити трансляцію концерту з красной площадє в масквє - хвилин 5 ми показували цю гівномуть - потім вийшли на іронічний коментар ведучої Ані Бабінець і продовжили випуск. Але свободівці, схоже, ввімкнулися саме в ці 5 хвилин, побачили валєрійу, яка, коло мавзолея з леніним, волала якусь імперську оду, логотип Першого національного, натурально офігіли, планка в наших патріотичних обранців впала - і народні месники полетіли на нтку розбиратися з пантелеймоновим. От така історія. Не те щоб це виправдовувало свободівців, але принаймні хоч якась з'явилася логіка в цій макабричній пригоді.

Оффлайн Asta2012

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 140
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #18915 : Март 19, 2014, 12:01:05 »
Військові Феодосії висловили українській владі вимоги
http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/19/7019552/

Стыд и позор такой власти, у которой брошенные на произвол судьбы военные спрашивают: "Что нам делать?".
Это уже не первое обращение. Генштаб уже писал задним числом телеграмму, чтобы сидели тихо, избегали провокаций. Напишут ещё раз. Интересно Ярема с Пентюхом долетели до Крыма?

Оффлайн Yogi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3350
  • Errare humanum est
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #18916 : Март 19, 2014, 12:04:28 »
Россия намерена вернуть себе все республики СССР, Аляску и Финляндию?
Цитировать
Представитель Российской Федерации в Совете Европы Роман Кокорев заявляет о том, что в состав Россия вернется территория Молдовы, Украины, остальных республик бывшего СССР, а также Аляски, стран Балтии, Финляндии и Польши.
По крайней мере, такое заявление сделано от его имени на его странице в Facebook во время переписки с Polina Hodoroh, которая сделала скриншоты их диалога и выложила на своей странице.
http://glavcom.ua/news/193230.html

Оффлайн Unikka

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4904
  • Серая тройка
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #18917 : Март 19, 2014, 12:04:44 »
Вои интересное мнение, и нем, пожалуй, есть доля правды
О майданной и антимайданной лжи
http://blogs.eizvestia.com/full/365-o-majdannoj-i-antimajdannoj-lzhi

Garmata

  • Гость
Майдан - II ?
« Ответ #18918 : Март 19, 2014, 12:05:32 »
Про Европу. Стоит ознакомиться.

Victoria Narizhna
Я думаю, цей пост не набуде такої популярності, як нещодавній пост з матюками. Я думаю, на тлі сьогоднішньої першої крові в Криму, я за нього можу ще й вигрести від ФБ-громади. Я хочу, щоб ви знали, що ця перша смерть вразила мене сильніше, ніж я очікувала, хоча я вже якийсь час чекала на постріли і була нібито морально готова до появи загиблих. Але все одно, попри сум і ступор, я не можу не відзначити ось що.

 "Мы должны защищаться, и своей грудью закрыть бесхребетную Европу, пока она подсчитывает убытки от возможной ссоры с РФ. Похоже, в этом и состоит наша трагическая миссия", — пише Dmitry Tymchuk, цей невтомний і незламний хронікер кримських подій. Прочитавши цю фразу, я вкотре з сумом розумію, що ми не готові ще до європейських цінностей, до зміни системи, про яку так багато говоримо.

 Ми сприймаємо ЄС як сукупність таких собі Росій із ліберальною риторикою, де суб’єктом прийняття рішень є очільники держав. Голів європейських держав ми сприймаємо як царків, які можуть повівом руки відправити свою рать нам на підмогу. Звісно, ми ж не знаємо інших стосунків з владою. Нам важко уявити собі, що за кожним із цих "царків" стоять громадяни, до думки яких їм справді треба дослухатися. Громадяни, які в штики сприймають спроби відправити армію повоювати за кордоном, бо в них іще свіжі рани Іраку, Афгану та інших місць, де їхні люди гинули заради чужих претензій на демократію і заради геополітичного впливу (а в нас ідеться про те саме). Громадяни, з чиїх кишень будуть вийняті "убытки от возможной ссоры с РФ".

 От бачите, який парадокс: відповідальність перед власними громадянами, неготовність нашвидкуруч розпорядитися їхніми грішми і їхніми життями на нашому сленгу називається "безхребетністю". Так само, як готовність повідомити правоохоронні органи про порушення закону, навіть дрібні, називається "стукачеством". А європейська ощадливість і педантизм у розрахунках — "жлобством". Дивно при цьому те, що саме в такій державі ми хочемо жити: в державі, де безвідмовно працює закон, де найняті менеджери-службовці не дивляться на бюджет як на власні гроші, де думка громадян справді важлива і на неї озираються.

 І так і хочеться спитати: скільки з вас зараз послали б своїх синів і чоловіків відстоювати демократію в Білорусі? Чи в Казахстані? От не самі поїхали за революційною романтикою, а іменно шо прийшли радісно проводжати на вокзал тата, чи сина, чи чоловіка, якого везуть до казахів наводити порядок?

 Я не кажу, що ситуація не потребує втручання. Потребує, ще й як, і західні країни чудово це розуміють. Всі бачать, що світ на порозі третьої світової. Але швидко вирішують питання з військовим втручанням, фінансуванням чужої армії, іншими речами тільки монархи. Вирішив — і всі побігли виконувати. А справжня демократія — це неповоротка машина. Путін — монарх. Європа — неповоротка машина. Ми, нагадаю, боремося і самі за те, щоб стати неповороткою машиною — неповороткою, бо в ній важить і враховується кожен гвинтик. То чи в праві ми звинувачувати в тому інших?

Max T

  • Гость
Майдан - II ?
« Ответ #18919 : Март 19, 2014, 12:10:12 »
Вои интересное мнение, и нем, пожалуй, есть доля правды
О майданной и антимайданной лжи
http://blogs.eizvestia.com/full/365-o-majdannoj-i-antimajdannoj-lzhi

А вот эту дезу даже кто-то в текущей теме пускал. Правда, она не прижилась:

Цитировать
Автором фальшивки о сжигаемых на байковом кладбище активистах Майдана оказался украинец, который признался, что сделал это «ради эксперимента». Тысячи других украинцев растиражировали эту кошмарную и нелепую дезинформацию, посчитав, что делают это ради большой и светлой цели, оправдывающей такой мелкий грех, как ложь.

Оффлайн Yogi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3350
  • Errare humanum est
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #18920 : Март 19, 2014, 12:11:17 »
Крымский сепаратист Аксенов призвал Путина не ограничиваться Крымом
http://politics.puls.kiev.ua/person/231604.html
При всей моей нелюбви к ссср, спецслужбы там работали на порядок лучше... эта собака бы уже давно лаяла на тюремных нарах или была бы "стерта" из нашей реальности.

Оффлайн Unikka

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4904
  • Серая тройка
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #18921 : Март 19, 2014, 12:14:34 »
Та я не конкретно про соженных, а вообще, что если присмотре, то оно так и есть. Нас стравливают, как собак на бойцовском ринге. Каждый будет до хрипоты защищать выбраную сторону, а особо впечатлительные начинают хвататься за оружие. Разве не так?

Оффлайн Yogi

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3350
  • Errare humanum est
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #18922 : Март 19, 2014, 12:18:59 »
Из серии "Их нравы"...
Специально для Ахметова: в России судьбу олигарха определяет помощник Путина
http://www.facenews.ua/articles/2014/192974/

Max T

  • Гость
Майдан - II ?
« Ответ #18923 : Март 19, 2014, 12:20:48 »
Та я не конкретно про соженных, а вообще, что если присмотре, то она так и есть. Нас стравливают, как собак на бойцовском ринге. Каждый будет до хрипоты защищать выбраную сторону, а особо впечатлительные начинают хвататься за оружие. Разве не так?

Кто нас стравливает?