Автор Тема: Майдан - II ?  (Прочитано 5214543 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Invisible

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3101
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #6060 : Декабрь 12, 2013, 17:14:06 »
Я понимаю, что интернет-пользователи не совсем отражают всё украинское общество, но всё равно показательно. Вот тут https://secure.avaaz.org/ru/petition/ есть 2 петиции:
1) Возбудить уголовное дело в отношении лидеров украинской оппозиции (В. Кличко, О. Тягнибок, А. Яценюк, А. Турчинов) (создана раньше)
2) Імпічмент президенту України В.Ф. Януковичу (создана, соответственно, позже).
За 1-ю на данный момент 8 806 подписей, за 2-ю - 94 081.
Больше чем в 10 раз разница, это много


Оффлайн Tamika

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 128
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #6061 : Декабрь 12, 2013, 18:52:22 »
Я лично поддерживаю Майдан.
Но вчера почти ВСЕХ врачей областной детской поликлиники (оставили 2 дежурных) в приказном порядке выводили на Майдан во Львове. Это просто преступно, я считаю.
Моя мати лікар в містечку під Львовом. Їх вчора запросили піти на мітинг і запропонували зібрати гроші. На мітингу було все містечко, священики всіх церков, всі громадські організації, вчителі, керівництво, хто міг з медиків, той теж пішов, нікого насильно не гнали. Але, при бажанні, можна описати ситуацію й так, як це зробив лікар з Вашої поліклініки, всіх примусово вигнали :sarcastic: Чи лікарів справді під страхом звільнення вигнали на мітинг і примусово кишені витрушували? У нас на роботі члени профспілки і "Просвіти" теж цікавляться хто йде на мітинг і теж збирають гроші. Йти-не йти справа добровільна, з грошима теж - хтось дає 5 грн, хтось 100, хтось не дає. Ніякого осуду чи адмінресурсу не застосовують, заступниця директора Майдан не підтримує. Мої співробітниці їздили до Києва за свої кошти, потягом. Хто хоче може звертатись у студентський профком і їхати їхнім транспортом. Без сумніву, лікарі мають в першу чергу виконувати свої професійні обов'язки, тим більше, що зараз сезон застуд. Кинути на двох лікарів весь прийом це знущання і з людей, і з лікаря, не розумію, як таке можна допустити :glare:

Пояснювала сьогодні молодому поляку як дійти на наш Майдан. Порозумілись на суміші польської та англійської, бо моя польська кульгає. В кінці почула уже традиційне "дякую" на українській. Поляки, особливо молоді, вже кілька років взяли собі за моду дякувати і вітатись з нами українською. Це не "братня любов", це повага. Чи можуть зіпсувати стосунки між поляками і українцями такі речі, як націоналістичні партії, вбивство українця польськими прикордонниками, поведінка футбольних фанів, недолугі жарти в ЗМІ? Ні, не можуть такі речі вплинути на наші стосунки... Чому ж тоді з будь-якого "каменю" між українцями одразу виростає стіна? Той, хто кинув камінь в одних коней, так само кине камінь і в мого коня. Тільки з іншими словами: "буржуї! коней тут позаводили, а людям їсти нічого". Ну, хіба ж ні?

Чого ЗМІ радісно звітують про звільнення усіх затриманих? Андрій Дзиндзя? Віктор Смолій? Олег Панас? Затриманих 11 грудня всіх відпустили?

Оффлайн Antaxe

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3651
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #6062 : Декабрь 12, 2013, 19:33:26 »
Але, при бажанні, можна описати ситуацію й так, як це зробив лікар з Вашої поліклініки, всіх примусово вигнали 
Не надо мне приписывать желания или нежелания. Я услышала о совершенно возмутительном поступке администрации детской поликлиники, о котором не могу и не намерена молчать. "Предлагать" там главврач умеет так, что отказать никто не посмеет.

Garmata

  • Гость
Майдан - II ?
« Ответ #6063 : Декабрь 12, 2013, 19:56:45 »
http://www.pravda.com.ua/columns/2013/12/12/7006619/

Еще раз про выходые.

"3. Война возможна, только в случае, если обе стороны желают этого. Если одна сторона уклоняется, войны не выходит.
Даже, если титушки, которые бросятся на митинг сторонников власти для провокации, будут с ног до головы обмотаны символикой ЕС, никого уже на эти примитивные штуки не поймаешь.
Поэтому - главная ставка будет на реальный конфликт между Майданом и провокаторами.
Причем, в этот раз, для старта процесса, организаторам придется приложить усилия и "...окропить снежок красненьким". Не исключено, что будут серьезные провокации внутри периметра баррикад, с одновременным воздействием снаружи.
Задача организаторов - добиться, чтобы одно из заграждений рухнуло, толпа дерущихся перемешалась и тогда спецподразделения пойдут на разделение сторон, которое реально будет суровым разгоном. В этот раз, все попытаются сделать по-взрослому."

Оффлайн Булочка

  • Бывалый
  • ***
  • Сообщений: 261
  • Я не знаю другого признака величия, как доброта  .
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #6064 : Декабрь 12, 2013, 20:03:59 »

Зюлейка

  • Гость
Майдан - II ?
« Ответ #6065 : Декабрь 12, 2013, 20:15:23 »
Нашла на одесском форуме довольно интересную статью о новом поколении и о предыдущем. Т.к. статья огромная, копировать сюда не буду, дам ссылку на ту страницу:
http://forum.od.ua/showthread.php?t=33228&page=59

Оффлайн Ілона

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1537
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #6066 : Декабрь 12, 2013, 20:49:09 »
Cьогодні відправили ще одну величезну коробку з продуктами.
Навіть кілька тафлів з копченим салом впихнули - шофер зі сміхом грозився, що не буде брати.
Каже що боїться, бо за ним бігти будуть перехожі. :unsure:
Бо запах йшов чудесний - ну самі знаєте як пахне копчене сальце з золотистою скоринкою нашпиговане часничком і присипане червоним перчиком ;)
Там вкладено маленького листа зі смерековою гілочкою.
Надіюся його прочитають
Ми з дівчатами писали, регіт стояв такий що сусіди телефонували, перепитували хто смішинку з"їв.
А сусіди - то на сусідній горі  :yes:
Так як серед нас було четверо незаміжніх дівчат, то там і телефони написали - а раптом?  ;)
Капец як я втомилася...
І ще прохання - коли до вас підійдуть з "чужого" табору - нагодуйте і їх, будь ласка.
Вони також чиїсь діти  :yes:

Оффлайн Tuluza

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 4618
  • Пролетариат
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #6067 : Декабрь 12, 2013, 21:07:19 »
Зюлейка, статья очень хорошая, но хотелось бы, чтоб она была еще объемней - все правильно о необходимости контроля над массами и о развитии пассивности. Имхо, это от недостатка и отсутствия необходимости физического труда. Мир меняется, людей много, но они в таком виде не нужны.

Кстати, конники в этом смысле - осколки прошлого))). Мы очень странные люди))).
Меня еще умиляет в среднем классе некое пренебрежение к физическому труду. Если у меня дом, так, б..ть, должна быть домработница, посудомоечная машина, кухарка, садовник и водитель. И няня. Или хоть хтото один из них. Иначе такие поднимания бравей - как, у тибя етава нету?))))

Оффлайн Tamika

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 128
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #6068 : Декабрь 12, 2013, 21:39:42 »
Не надо мне приписывать желания или нежелания. Я услышала о совершенно возмутительном поступке администрации детской поликлиники, о котором не могу и не намерена молчать. "Предлагать" там главврач умеет так, что отказать никто не посмеет.
Я Вам нічого не приписую і мовчати, наче, не закликаю. Ви поспілкувались з одним лікарем, так? Чи дійшли до керівництва поліклініки? Чи дочекались повернення обуреного колективу? Вимагайте пояснень, пишіть скаргу, робіть щось, щоб таке не повторилось.

Оффлайн Ля

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 3491
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #6069 : Декабрь 12, 2013, 23:35:31 »
Я завжди була доброю і розуміючою людиною .
Багатьом допомагала , багатьом співчувала .
Але зараз я проклинаю всі патріотичні помисли вобщем і Евромайдан зокрема.

Моя дочка , 16 -річне тендітне створіння, не замутнене політичними збоченнями , вчора була побита.
Побита на Майдані патріотами , які не знайшли в ній належного градусу патріотизму.
А дитина всього лише приїхала на музичний конкурс , який за злою волею долі мав проходити в Жовтневому палаці культури .
І за злою волею долі вона вийшла з метро саме на Майдан.
Не ОМОН , не БЕРКУТ . Тонка дівчинка 16 -ти років.
ЗА ЩО? ? ?
а за те, що вона дуже поспішала і не визнала нужим приєднається до мітингувальників.
за те що що її особисті музичні інтереси виявилися вищими за суспільно-політичних.
і взагалі (цитую) - "Ти що, найрозумніша?".


шановні модератори.
видаліть мій аккаунт, будь ласка

Оффлайн Лариса

  • Энтузиаст
  • **
  • Сообщений: 63
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #6070 : Декабрь 13, 2013, 00:43:27 »



Моя дочка , 16 -річне тендітне створіння, не замутнене політичними збоченнями , вчора була побита.
Побита на Майдані патріотами , які не знайшли в ній належного градусу патріотизму.
простите, а чего вы хотите от вандалов, захвативших мэрию, сломавших памятник (подаренный нам США и являющийся частью НАШЕЙ истории), и засравших Крещатик? При этом всем у них нет никакой программы, кроме как разворовать гос заведения и остановить работу мэрии (я правда так и не поняла какое отношения мэрия имеет к евроинтеграции).

На крещатике сейчас орудуют вандалы, мародеры и фашисты. Разрушают и загаживают исторический центр, вовлекают в свои разбойные действия подростков с нестабильной психикой. Дестабилизируют работу ЖКХ в зимний период.
Держите ваших близких дальше от центра и надейтесь что либо температура упадет до критической отметки, и говно примерзнет, либо что эту шарашку наконец разгонят.

Оффлайн Мария Горовая

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 2402
    • Просмотр профиля
Майдан - II ?
« Ответ #6071 : Декабрь 13, 2013, 04:53:10 »
Интересно, что скажут местные "майданутые"?
Опять происки провокаторов? Интересно, а куда смотрели не провокаторы???